M A Ł Y   C H Ó R

W I E L K I C H   S E R C

Krótko...

„Mały Chór Wielkich Serc” powstał w roku 1997 przy parafii franciszkańskiej p. w. Matki Bożej Anielskiej w Łodzi. Obecnie śpiewa w nim około 50 dzieci w wieku od 5 do 14 lat. Założycielem i prowadzącym jest o. Piotr Kleszcz, który komponuje i układa dla chórku teksty i jest również członkiem Stowarzyszenia Autorów ZAiKS. Główna działalność chóru to koncertowanie.


SZUKAMY NOWYCH UTALENTOWANYCH DZIECI.

Jak wiecie, co roku kilka starszych dzieci z zespołu odchodzi. Musimy na ich miejsce znaleźć inne talenty. Jeśli znacie kogoś, kto ma słuch muzyczny w wieku od 4 do 11 lat to przyprowadźcie na próbę lub skontaktujcie z o. Piotrem.
Próby odbywają się w domu parafialnym przy ulicy Krasickiego 2a, we wtorki od 18:00 do 19:00 i w soboty od 11:00 do 12:30.


Propozycją współpracy może być zaproszenie „Małego Chóru Wielkich Serc” na lokalne wydarzenie kulturalne lub religijne.
Chodzi np. o koncert dla dzieci pracowników z okazji Dnia Dziecka lub Dnia Matki, Dnia Ojca… (te terminy są zazwyczaj bardziej oblegane więc decyzja musi być szybka). Możliwy jest również koncert z okazji Świąt Bożego Narodzenia lub Wielkiej Nocy, otwarcie nowego obiektu firmy, zaśpiewamy też na jubileuszu, na pikniku lub festynie.
Ustalenia terminów i warunków koncertu - o. Piotr Kleszcz Tel. + 48 603 648 191


"Mały Chór Wielkich Serc"
ul. Krasickiego 2a
93-015 Łódź
tel. 603-648-191
pk@post.pl
serca.franciszkanie.pl